Solitaire The Collection — darmowa gra online
Solitaire The Collection
7.1 / 10
Ładowanie...
Solitaire The Collection — darmowa gra online
Solitaire The Collection
Nie podoba Ci się ta gra?
Powiedz nam dlaczego
Kontynuuj na telefonie
Zeskanuj kod QR, aby otworzyć tę grę na telefonie
Jak grać
Solitaire The Collection — darmowa gra online

Graj w Solitaire The Collection online

Kolekcja pasjansów

Ocena
7.1 (7 głosów)
Technologia
HTML5 (Webgl)
Platforma
Przeglądarka (komputer, telefon, tablet)
Orientacja ekranu
Pozioma
Wydane
Wrzesień 2026
Nazwa
Kolekcja pasjansów (Solitaire The Collection)
Kategoria
Logiczne
Zawartość
Przyjazne dla dzieci Bez krwi Bez okrucieństwa

Pasjans Kolekcja i 33 tryby pasjansa

W Solitaire The Collection wybierasz grę w pasjansa i rozkładasz karty zgodnie z zasadami tego trybu. Kolekcja zawiera 33 warianty pasjansa, od spokojnej ręki po złożone zadanie. To jest gra logiczna.

Jak rozpocząć grę w Solitaire The Collection

  1. Wybierz grę pasjansową z kolekcji.
  2. Określ poziom trudności.
  3. Rozłóż karty zgodnie z zasadami danego trybu.
  4. Zbieraj sekwencje, pary lub rzędy.

Jakie tryby są dostępne w Solitaire The Collection

W kolekcji znajdują się Klondike z jedną lub trzema kartami, Spider z jednym, dwoma lub czterema kolorami, FreeCell i Pyramid. Są Vegas, Yukon, Russian Solitaire, Alaska, Scorpion, Forty Thieves, Josephine, Tri Peaks, Golf, Eight Off, Double Klondike, Easthaven, Spiderette, Simple Simon i Memory. W pamięci pole może być normalne lub duże.

Jak działają podstawowe zasady

W Klondike budujesz fundamenty według koloru, zaczynając od asa i kładziesz karty na stół, zmieniając kolory, jeśli tryb na to pozwala. W Spiderze musisz zebrać pełne sekwencje tego samego koloru i usunąć je z pola. W Pyramid usuwasz pary, stosując zasadę sumy, a w Memory odwracasz karty i szukasz pasujących par.

Jak grać

Komputer:

  • Mysz - wybieranie i przenoszenie kart

Smartfon:

  • Stuknij - wybierz i przenieś karty