Sandwich Runner — darmowa gra online
Sandwich Runner
8.1 / 10
Ładowanie...
Sandwich Runner — darmowa gra online
Sandwich Runner
Nie podoba Ci się ta gra?
Powiedz nam dlaczego
Kontynuuj na telefonie
Zeskanuj kod QR, aby otworzyć tę grę na telefonie
Sandwich Runner — darmowa gra online

Graj w Sandwich Runner online

Biegacz kanapkowy

Ocena
8.1 (182 głosów)
Technologia
HTML5
Platforma
Przeglądarka (komputer, telefon, tablet)
Wydane
Czerwiec 2024
Ostatnia aktualizacja
Czerwiec 2024
Nazwa
Biegacz kanapkowy (Sandwich Runner)
Kategoria
Zręcznościowe

O grze Sandwich Runner — rozgrywka i fabuła

Czy jesteś gotowy na najbardziej szalone wyzwanie kulinarne w swoim życiu? Tutaj nie musisz stać przy kuchence — musisz biec na pełnych obrotach, przygotowując obiad swoich marzeń (lub czyjś koszmar) od ręki.

Sandwich Runner to dynamiczny symulator i biegacz w Internecie za darmo. Twoim zadaniem jest ułożyć najwyższą wielowarstwową kanapkę i nakarmić głodnego giganta na mecie. Gra dostępna jest w przeglądarce na dowolnej platformie: graj na smartfonie, tablecie lub komputerze PC.

Mechanika gry

Wszystko zaczyna się od jednej kromki chleba, która zsuwa się po ścieżce. Musisz manewrować w lewo i prawo, aby złapać latające składniki: szynkę, ser, sałatę, pomidory i jajka. Im więcej warstw zbierzesz, tym wyższa będzie Twoja ocena. Jeśli lubisz gry takie jak Bieg naleśnikowy Lub Stos kawy, gdzie musisz zwiększyć wysokość obiektu, to wyzwanie „kanapkowe” będzie Cię ciągnąć przez długi czas. Uważaj: po drodze znajdują się pułapki i przeszkody, które mogą odciąć połowę Twojego arcydzieła!

Cel i cechy

Na mecie na Twoją kanapkę czeka degustator o bardzo specyficznych smakach. Najważniejsze, że to Ty decydujesz, jakie będzie zakończenie. Jeśli dodasz za dużo czerwonej papryki, zjadacz dosłownie zacznie pluć ogniem, a jeśli przesadzisz z zepsutym jedzeniem, poczuje się niedobrze. Podobne uczucia w Twerk Racing 3D tam również ważne jest, co dokładnie „zebierzesz” po drodze, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na wynik na końcu poziomu. Eksperymentuj ze składem, aby zobaczyć wszystkie zabawne reakcje postaci!

Sterowanie w Sandwich Runner

  • Na komputerze: przytrzymaj lewy przycisk myszy i przesuń kursor na boki, aby kontrolować chleb.
  • Na urządzeniach mobilnych: wystarczy przesunąć palcem po ekranie (przesuń w lewo/prawo), aby złapać składniki.
  • Wybór: Jeśli chcesz, aby Twój klient był zadowolony, staraj się unikać czerwonej papryki i zgniłych warzyw.

Chcesz pobić rekord i stworzyć najwyższą kanapkę na świecie? Uruchom grę już teraz na SGameS i sprawdź swoją zręczność. Żadnych pobrań i rejestracji — tylko czysta jazda i chrupiące bułeczki!

Platforma

Przeglądarka (komputer stacjonarny, urządzenia mobilne i tablet)

Wydane

23 czerwca 2024

Ostatnia aktualizacja

23 czerwca 2024